ORGANİZASYONLAR

Günümüzde Catering denilince birçoğumuzun aklına ilk gelen şey “Toplu Yemek” oluyor. Catering’ in tek bir kullanım alanı yoktur. Profesyonel iş hayatının içinde birçok alanda Catering hizmeti kullanılmaktadır. Örnek vermek gerekirse, Fabrika, Mağaza Açılışları, Şirket içi kurumsal aktivitelerde, Fuarlar, bayi toplantıları, ürün tanıtım lansmanları vb. birçok alanda kullanılmaktadır.

Catering günümüzde özel günlerimize de eşlik etmeye hızla devam etmektedir. Eskiye nazaran artık birçok düğün, nişan hatta kına gecesi gibi davetlerde bile çok popüler olarak kullanılmaktadır. Kısacası içinde yiyecek ve içecek olan tüm davet organizasyonlarında Catering kullanılmaktadır.

Düğün, nişan, kına, sünnet, mevlit, açılış, seminer yemekleri, toplantı, piknik gibi yemekli organizasyonlarda yemek hizmetinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Catering firmasının başarısı; davet sahibi kişi ve kuruluşların itibarını arttır.

Tadım Yemek Hizmetleri bu tür organizasyonlarda da tecrübesiyle sizleri memnun edecektir. Organizasyon menüleri servis amacına uygun olarak hazırlanıp profesyonel olarak ikram edilir. Tadım Yemek Hizmetleri özeni ile tanıştığınızda, bu özenin sizin için ne kadar vazgeçilmez olduğunu hemen anlayacaksınız.

Detaylı bilgi veya fiyat teklifi almak için lütfen iletişime geçiniz.