YEMEKHANEMİZ

TADIM Yemek Hizmetleri olarak görevimizin sorumluluğumuzun farkındayız ve ürettiğimiz yemeklerimizde öncelikli olarak sağlık, hijyen ve güvenilirliğe çok önem vermekteyiz.

Tadım Yemek Hizmetleri Yemekhanesi


Kalitemizi artıran bir diğer faktör de uzman aşçılarla çalışarak, sizlere en lezzetli yemekleri sunmamızdır. TADIM Yemek Hizmetlerinde üretilen toplu yemeklerin, evinizde ve özel mutfağınızda üretilen yemekler kadar lezzetli, özenli ve kaliteli olması için azami gayret göstermekteyiz.cahit_usta_2


Tadım Yemek Hizmetlerinde üretilen her yemeğin günlük numuneleri alınarak saklanır ve düzenli olarak bağımsız laboratuvarlara teste gönderilir. Ayrıca, saklanan numuneler düzenli aralıklarla TARIM ve HAYVANCILIK Bakanlığına gönderilerek, mikrobiyoloji laboratuvarında kapsamlı testlere tabi tutulur. TADIM Yemek Hizmetleri’nin ürettiği yemekleri, gönül rahatlığıyla ve afiyetle tüketebilirsiniz.

numune2

numune


TADIM Yemek Hizmetleri’nde hijyenik ortamlarda üretilen yemeklerin yine hijyenik olarak size ulaşması için, dağıtımda ve serviste kullanılan tüm ekipmanlar sadece yıkanmakla kalmaz, ayrıca tek tek anti-bakteriyel ekipmanlarla durulanır ve kurulanır. TADIM Yemek Hizmetleri, restoran özverisiyle toplu yemek üreten bir firmadır. Ayrıca dağıtımda kullanılan Thermobox kutular, yiyeceklerin size ulaşıncaya kadar taze ve sıcak kalmasını sağlar. Bu sayede yemekler yeniden ısıtılmak zorunda kalmaz.

catal_bicak

thermo


TADIM Yemek Hizmetleri’nde üretilen yemeklerin size hiçbir aksaklık olmadan, güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırılması için her geçen gün filomuza yeni araçlar eklemekteyiz. Şu anda araç filomuzda 3 yaşını doldurmamış 5 Jumbo Van Araç ve 2 minivan araçla hizmet vermekteyiz. Çevreye olan saygımız ve trafik güvenliği için, araçlarımızın düzenli olarak servisi ve muayenesi yapılmaktadır.

arabalar_yerlesmis