Yerinde Yemek Üretimi

Çağımızda modern işletmeler, asıl faaliyet alanları dışındaki gereksinimlerini uzman kuruluşlara devrederek, hem kaliteli hizmeti ekonomik koşullarda almakta; hem de kaynaklarını daha etkili ve verimli kullanarak, dikkatlerini asıl faaliyet alanları üzerinde yoğunlaştırıp rekabet güçlerini daha da artırmaktadır.

Tüketici sayısı 100’in üstünde olan ve mutfak alanı tahsis edebilen firmalar için yerinde yemek üretimi hizmeti vermekteyiz. Tadım Yemek Hizmetleri müşterilerinin mevcut mutfaklarını kullanarak veya olmayanlara yeni mutfaklar kurarak yerinde yemek üretim ile hazır yemek imkanı sağlamaktadır. Uzman aşçı ve servis personellerimizi sizin hizmetinize sunuyoruz

Tadım Yemek Hizmetlerinden yerinde üretim yemek hizmeti aldıktan sonra sizin malzeme temini, personel takibi, maliyet araştırması gibi hiçbir detayla ilgilenmenize gerek kalmaz Yemeğinizi fabrikanızda yüksek hijyen standartlarında üretiyor, yemekhanenizde servis ediyoruz.

Çalışanlarınıza her öğle yemeğinde ”kendi işyerine konuk olma” keyfi yaşatıyoruz.

Bütün bu hizmetler karşılığında sizlerden sadece anlaştığımız kişi başı yemek fiyatı talep edilecektir. Firmanız herhangi bir yatırım için bütçe ayırmadan, ek personel tahsis etmeden, zaman kaybetmeden kendi bünyenizde üretim yapılacaktır.

Taşıma / Tabldot Yemek

Gıda mühendislerimiz tarafından aylık olarak hazırlanan listedeki yemeklerimiz son teknoloji kullanılan ekipmanlarla hazırlanır. Taşıma Yemek / Tabldot Yemek hizmeti çerçevesinde ürettiğimiz yemekler, thermobox sistemi sayesinde ısı kaybetmeden, dış etkilerden korunarak kaliteli ve hijyenik koşullarda müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Yemeğin sunulacağı mekânın ve servis ekipmanlarının eksiklikleri varsa bu eksiklikler tespit edilerek bunların ne şekilde giderileceği karşılıklı olarak belirlenir. Bu eksiklikler en kısa sürede giderilir. Taşıma yemek hizmetinde kullandığımız kap, çatal, bıçak, kaşık gibi ekipmanlar günlük olarak tarafınıza hijyenik bir şekilde teslim olunacaktır. Thermobox Saatte en fazla 1-4 derece ısı kaybı özelliği nedeni ile yemekleri uzun süre istenilen ısıda tutmasıyla yemeklerin bozulma riskini minimuma indiren, bakteri gelişimini önleyen, taşıma yemekte en riskli süreç olan taşıma işini, son derece güvenli şekilde yapmamızı sağlayan bir ekipmandır.

Organizasyonlar

Günümüzde Catering denilince birçoğumuzun aklına ilk gelen şey “Toplu Yemek” oluyor. Catering’ in tek bir kullanım alanı yoktur. Profesyonel iş hayatının içinde birçok alanda Catering hizmeti kullanılmaktadır. Örnek vermek gerekirse, Fabrika, Mağaza Açılışları, Şirket içi kurumsal aktivitelerde, Fuarlar, bayi toplantıları, ürün tanıtım lansmanları vb. birçok alanda kullanılmaktadır. Catering günümüzde özel günlerimize de eşlik etmeye hızla devam etmektedir. Eskiye nazaran artık birçok düğün, nişan hatta kına gecesi gibi davetlerde bile çok popüler olarak kullanılmaktadır. Kısacası içinde yiyecek ve içecek olan tüm davet organizasyonlarında Catering kullanılmaktadır. Düğün, nişan, kına, sünnet, mevlit, açılış, seminer yemekleri, toplantı, piknik gibi yemekli organizasyonlarda yemek hizmetinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Catering firmasının başarısı; davet sahibi kişi ve kuruluşların itibarını arttır. Tadım Yemek Hizmetleri bu tür organizasyonlarda da tecrübesiyle sizleri memnun edecektir. Organizasyon menüleri servis amacına uygun olarak hazırlanıp profesyonel olarak ikram edilir. Tadım Yemek Hizmetleri özeni ile tanıştığınızda, bu özenin sizin için ne kadar vazgeçilmez olduğunu hemen anlayacaksınız.