Bizim Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetinin sağlanmış olması.
Sürekliliği prensip edinip, müşterileriyle uzun yıllar birlikte çalışmak.
Birinci sınıf yemek ve destek hizmetlerinin tedarikçisi olmak, süper ekibimiz, süper hizmetlerimiz ve süper sonuçlarımızla tanınmak.
Kaliteli, lider ve en iyi Catering firması olmak.

Bizim Misyonumuz

Özenle seçtiğimiz kaliteli markalar ve ürünlerle %100 hijyen koşullarından ödün vermeden ürettiğimiz yemeklerimizi her gün aynı lezzet ile müşterilerimize sunmak. Yenilikçi, geliştirici, global bakış açısıyla sektöre yön vererek vizyonumuzu genişletmektir.

Tadım Yemek Hizmetleri, değişime ve gelişime açık, ekip ruhuna, yaratıcılığa ve çağdaş vizyona değer veren keyifle çalışan, keyifle hizmet eden bir ekip olarak yola çıkan yemek Firması’dır. Tadım Yemek Hizmetleri, 2011 yılında Kayseri’de kuruldu. Kurulduğu ilk yıllarda, daha küçük ölçekli firmalara butik tarzında toplu yemek hizmeti vermekteyken, kısa zamanda, istikrarlı bir büyüme sağladı.
Amacımız büyük, küçük ve orta ölçekli kurum ve kuruluşlardaki değerli müşterilerimize kaliteli, sağlıklı, besleyici, insan sağlığını olumlu yönde etkileyen yemeklerimizi, insan sağlığına yararlı vitamin, mineral ve protein deposu şeklinde sunmaktır. Günümüzde yemek firmalarının en büyük problemi olan kalite faktörü, Tadım’ da bir lüks değil, standarttır.
Bizim için önemli olan bildiklerimiz değil, Hızla değişen ihtiyaçlara ve sektör dinamiklerine uygun olarak düşleyebildiklerimiz, üretebildiklerimiz, geliştirebildiklerimiz ve katkıda bulunabildiklerimizdir.
Başarının bizim isteklerimizin değil, sizin isteklerinizin karşılanması ve memnuniyetiniz ile yakalanacağını biliyoruz.